Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shannon

Është emri yt Shannon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Shannen, Shanon
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 121 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 111 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 110 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 686185 Shannon's në Facebook. Pozicioni #146
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat irlandez - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga ShannonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shannon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shannon? Voto për emrin tënd