Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cindy

Është emri yt Cindy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Cynthia
Variante:Sindy
Djem me tinguj të ngjashëm:Chanti, Candido, Chand, Cisantha, Cnut, Cnute, Cüneyt, Cionaodh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Candi, Cynthia, Candie, Candy, Candide, Cindi, Cintia, Canda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 613 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 320 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 319 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 318 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 550 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 548 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 883150 Cindy's në Facebook. Pozicioni #103
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 holandez emrat - Top 100 indonezian emrat - Popullore francez emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga CindyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cindy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cindy? Voto për emrin tënd