Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cintia

Është emri yt Cintia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chanti, Candido, Chand, Cisantha, Cnut, Cnute, Cüneyt, Cionaodh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cindy, Candi, Cynthia, Candie, Candy, Candide, Cindi, Canda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 178 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 133 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 135 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 134 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 164 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 163 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6450 Cintia's në Facebook. Pozicioni #8359
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Top 100 hungarez emrat - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga CintiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cintia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cintia? Voto për emrin tënd