Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Candido

Është emri yt Candido? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:candidus
Djem me tinguj të ngjashëm:Chanti, Chand, Cisantha, Cnut, Cnute, Cüneyt, Cionaodh, Cinneididh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cindy, Candi, Cynthia, Candie, Candy, Candide, Cindi, Cintia
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3145 Candido's në Facebook. Pozicioni #14659
Kategoritë:Emra latin - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga CandidoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Candido? Voto për emrin tënd


Është emri yt Candido? Voto për emrin tënd