Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cynthia

Është emri yt Cynthia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Cindy, Cinta, Cinthia, Cynzia, Κυνθια
Djem me tinguj të ngjashëm:Chanti, Candido, Chand, Cisantha, Cnut, Cnute, Cüneyt, Cionaodh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cindy, Candi, Candie, Candy, Candide, Cindi, Cintia, Canda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 350 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 172 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 173 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 173 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 320 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 318 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 501140 Cynthia's në Facebook. Pozicioni #209
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Anglisht - Top 100 arab emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 anglisht emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga CynthiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cynthia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cynthia? Voto për emrin tënd