Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cynzia

Është emri yt Cynzia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Cynthia
Djem me tinguj të ngjashëm:Cinco, Cenk, Chauncey, Channing, Chance, Chencho, Cumming, Chinese
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cinzia, Csenge, Cinxia, Choumicha, Cẩm Hường, Chams, Choi Jung Soo, Chahinez
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Cynzia's në Facebook. Pozicioni #828199
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga CynziaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cynzia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cynzia? Voto për emrin tënd