Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cinzia

Është emri yt Cinzia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cinco, Cenk, Chauncey, Channing, Chance, Chencho, Cumming, Chinese
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cynzia, Csenge, Cinxia, Choumicha, Cẩm Hường, Chams, Choi Jung Soo, Chahinez
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4030 Cinzia's në Facebook. Pozicioni #12099
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga CinziaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cinzia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cinzia? Voto për emrin tënd