Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Cenk

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Cenk.
Është emri yt Cenk? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cinco, Chauncey, Channing, Chance, Chencho, Chuminga, Chango, Cumming
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cinzia, Cynzia, Csenge, Cinxia, Choumicha, Cẩm Hường, Chams, Choi Jung Soo
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5800 Cenk's në Facebook. Pozicioni #9101
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore turk emrat boy
Komente nga CenkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cenk? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cenk? Voto për emrin tënd