Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Phoebe

Është emri yt Phoebe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Phoibe, Φοιβη
Djem me tinguj të ngjashëm:Pio, Phú Hiệp, Phi Hải, Phú Hải, Phi Ðiệp, Pepe, Phú Đà, Pau
Vajza me tinguj të ngjashëm:Po, Phối Phối, Pippa, Pee, Pia, Pi, Puah, Phap
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 65 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60100 Phoebe's në Facebook. Pozicioni #1436
Kategoritë:Emrat greke - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga PhoebePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Phoebe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Phoebe? Voto për emrin tënd