Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Catherine

Është emri yt Catherine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Caton, Kasen
Djem me tinguj të ngjashëm:Cadarn, Cadarrian, Cydorn, Castrum, Cao Triển, Chayatorn, Codrin, Cadeyrn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Caterina, Catarine, Catharina, Catrin, Cedriny, Catheryn, Catherina, Catherin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 84 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 563755 Catherine's në Facebook. Pozicioni #183
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore francez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1887 - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga CatherinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Catherine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Catherine? Voto për emrin tënd