Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Caterina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Caterina.
Është emri yt Caterina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Të pastër dhe të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Cadarn, Cadarrian, Cydorn, Castrum, Cao Triển, Chayatorn, Codrin, Cadeyrn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Catarine, Catharina, Catrin, Cedriny, Catheryn, Catherina, Catherin, Catrina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 48 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9105 Caterina's në Facebook. Pozicioni #6360
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga CaterinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caterina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caterina? Voto për emrin tënd