Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chayatorn

Është emri yt Chayatorn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cadarn, Cadarrian, Cydorn, Castrum, Cao Triển, Codrin, Cadeyrn, Chetram
Vajza me tinguj të ngjashëm:Caterina, Catarine, Catharina, Catrin, Cedriny, Catheryn, Catherina, Catherin
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Chayatorn's në Facebook. Pozicioni #458745
Kategoritë:
Komente nga ChayatornPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chayatorn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chayatorn? Voto për emrin tënd