Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chaimae

Është emri yt Chaimae? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cono, Coen, Cosimo, Cosmo, Chann, Cham, Cowan, Coyan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cianna, Ciana, Canan, Caciana, Cianni, Cana, Cwene, China
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Chaimae's në Facebook. Pozicioni #97827
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat popullore maroken - Popullore anglisht emrat vajzë - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga ChaimaePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chaimae? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chaimae? Voto për emrin tënd