Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nilufa

Është emri yt Nilufa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nalle Puh, Nilvia, Nilab, Nillap, Nelvy, Nulfa, Nina Oliva, Na Love
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 545 Nilufa's në Facebook. Pozicioni #52972
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga NilufaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nilufa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nilufa? Voto për emrin tënd