Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diane

Është emri yt Diane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 153 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 113 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 112 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 111 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 141 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 140 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 676010 Diane's në Facebook. Pozicioni #150
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e Amerikës Latine - Popullore francez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1958 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am
Komente nga DianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diane? Voto për emrin tënd