Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Svetlana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Svetlana.
Është emri yt Svetlana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndriçim
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Sveta, Светлана, Света, Svitlana, Світлана
Vajza me tinguj të ngjashëm:Svitlana, Szvetlana, Svetlanea, Svetlin, Světlana, Sevdalina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 84 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 79 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 81 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 42930 Svetlana's në Facebook. Pozicioni #1862
Kategoritë:Emra sllav - Popullore turk emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga SvetlanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Svetlana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Svetlana? Voto për emrin tënd