Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Destiny

Është emri yt Destiny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Destany, Desteny
Djem me tinguj të ngjashëm:Destan, Dastan, Dastin, Dustan, Destin, Daxton, Dustin, Dexton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Destinee, Desdemona, Destini, Destine, Destny, Desteny, Destina, Destinie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 93185 Destiny's në Facebook. Pozicioni #1001
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga DestinyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Destiny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Destiny? Voto për emrin tënd