Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Destin

Është emri yt Destin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Destan, Dastan, Dastin, Dustan, Daxton, Dustin, Dexton, Djayden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Destinee, Desdemona, Destiny, Destini, Destine, Destny, Desteny, Destina
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4435 Destin's në Facebook. Pozicioni #11205
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1994
Komente nga DestinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Destin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Destin? Voto për emrin tënd