Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dustin

Është emri yt Dustin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dorsteinn
Djem me tinguj të ngjashëm:Destan, Dastan, Dastin, Dustan, Destin, Daxton, Dexton, Djayden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Destinee, Desdemona, Destiny, Destini, Destine, Destny, Desteny, Destina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 413910 Dustin's në Facebook. Pozicioni #265
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2001
Komente nga DustinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dustin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dustin? Voto për emrin tënd