Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dexton

Është emri yt Dexton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:dexter right-handed."> <
Djem me tinguj të ngjashëm:Destan, Dastan, Dastin, Dustan, Destin, Daxton, Dustin, Djayden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Destinee, Desdemona, Destiny, Destini, Destine, Destny, Desteny, Destina
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 330 Dexton's në Facebook. Pozicioni #76391
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga DextonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dexton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dexton? Voto për emrin tënd