Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Desteny

Është emri yt Desteny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Destiny
Djem me tinguj të ngjashëm:Destan, Dastan, Dastin, Dustan, Destin, Daxton, Dustin, Dexton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Destinee, Desdemona, Destiny, Destini, Destine, Destny, Destina, Destinie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 575 Desteny's në Facebook. Pozicioni #51079
Kategoritë:Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga DestenyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Desteny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Desteny? Voto për emrin tënd