Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Destan

Është emri yt Destan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dastan, Dastin, Dustan, Destin, Daxton, Dustin, Dexton, Djayden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Destinee, Desdemona, Destiny, Destini, Destine, Destny, Desteny, Destina
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Desta
Emrat e vëllezërve:Sinan
Emrat e motrave:Sanije
Facebook:

+/- 280 Destan's në Facebook. Pozicioni #85926
Kategoritë:Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Destan


Destan ( 66 vjeç) 2016-12-03
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Destan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Destan? Voto për emrin tënd