Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jane

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jane.
Është emri yt Jane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Johannes
Variante:Gianara, Janey, Janika, Jeanina, Jeanine, Jeannine, Jenina, Jenine, Sian, Sinead
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 224 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 141 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 142 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 140 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 202 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 200 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 688060 Jane's në Facebook. Pozicioni #143
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Swahilian emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore Thai emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga JanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jane? Voto për emrin tënd