Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Janika

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Janika.
Është emri yt Janika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pajtuar Perëndisë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jane
Djem me tinguj të ngjashëm:Johannes, Janik, James, Jonas, Jens, Jones, Jannik, Janusz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Janis, Janice, Janessa, Jeong, Janiece, Jenice, Jasminka, Jaimica
Vlerësimi:
4/5
yje 72 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2500 Janika's në Facebook. Pozicioni #17407
Kategoritë:Emrat sllovake - Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga JanikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janika? Voto për emrin tënd