Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gianara

Është emri yt Gianara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jane
Djem me tinguj të ngjashëm:Geomar, Gennaro, Gianmaria, Giomar, Gunner, Gamer, Genaro, Gomer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Guanhumora, Gaynor, Gomorra, Guanhamara, Gwyneira, Geomayra, Genera, Ganar
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Gianara's në Facebook. Pozicioni #624930
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GianaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gianara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gianara? Voto për emrin tënd