Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gennaro

Është emri yt Gennaro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Januarius
Djem me tinguj të ngjashëm:Geomar, Gianmaria, Giomar, Gamer, Gunner, Genaro, Gomer, Gomar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gianara, Guanhumora, Gaynor, Gomorra, Guanhamara, Geomayra, Gwyneira, Genera
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2975 Gennaro's në Facebook. Pozicioni #15322
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 1913
Komente nga GennaroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gennaro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gennaro? Voto për emrin tënd