Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Genaro

Është emri yt Genaro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ienarius
Djem me tinguj të ngjashëm:Geomar, Gennaro, Gianmaria, Giomar, Gamer, Gunner, Gomer, Gomar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gianara, Guanhumora, Gaynor, Gomorra, Guanhamara, Geomayra, Gwyneira, Genera
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8020 Genaro's në Facebook. Pozicioni #7028
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1990
Komente nga GenaroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Genaro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Genaro? Voto për emrin tënd