Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giomar

Është emri yt Giomar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Geomar, Gennaro, Gianmaria, Gamer, Gunner, Genaro, Gomer, Gomar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gianara, Guanhumora, Gaynor, Gomorra, Guanhamara, Geomayra, Gwyneira, Genera
Vlerësimi:
4/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 340 Giomar's në Facebook. Pozicioni #74710
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GiomarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giomar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giomar? Voto për emrin tënd