Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Geomayra

Është emri yt Geomayra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Geomar, Gennaro, Gianmaria, Giomar, Gunner, Gamer, Genaro, Gomer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gianara, Guanhumora, Gaynor, Gomorra, Guanhamara, Gwyneira, Genera, Ganar
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Geomayra's në Facebook. Pozicioni #1203066
Kategoritë:
Komente nga GeomayraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geomayra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geomayra? Voto për emrin tënd