Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Geomar

Është emri yt Geomar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gennaro, Gianmaria, Giomar, Gamer, Gunner, Genaro, Gomer, Gomar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gianara, Guanhumora, Gaynor, Gomorra, Guanhamara, Geomayra, Gwyneira, Genera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 415 Geomar's në Facebook. Pozicioni #64572
Kategoritë:Emra italiane - Popullore francez emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga GeomarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geomar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geomar? Voto për emrin tënd