Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jenna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jenna.
Është emri yt Jenna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I frytshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jasmina
Vlerësimi:
4/5
yje 218 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 160 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 160 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 161 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 208 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 205 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 313000 Jenna's në Facebook. Pozicioni #359
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga JennaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jenna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jenna? Voto për emrin tënd