Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melody

Është emri yt Melody? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Melodie
Djem me tinguj të ngjashëm:Milot, Malte, Malthe, Manolito, Maldue, Milad, Mildo, Miloud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malti, Melda, Malda, Melita, Maldi, Malita, Melodi, Melida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 107 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 94 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 93 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 166290 Melody's në Facebook. Pozicioni #607
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga MelodyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melody? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melody? Voto për emrin tënd