Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Crystal

Është emri yt Crystal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Cristal, Krystal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Crystelle, Christelle, Chrystalla, Christal, Chrystal, Christel, Crystell, Cristal
Vlerësimi:
4.5/5
yje 194 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 113 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 114 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 114 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 173 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 172 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 696405 Crystal's në Facebook. Pozicioni #141
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e Amerikës Latine - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1983 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am
Komente nga CrystalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Crystal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Crystal? Voto për emrin tënd