Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Krystal

Është emri yt Krystal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Crystal
Djem me tinguj të ngjashëm:Keresztély, Kristol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kristel, Kristella, Kristell, Krystle, Kristl, Khristel, Kristalla, Krystel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 183410 Krystal's në Facebook. Pozicioni #548
Kategoritë:Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga KrystalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Krystal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Krystal? Voto për emrin tënd