Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lindsey

Është emri yt Lindsey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lindsay
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonides, Leonidas, Leontios, Lantz, Lantos, Leonitus, Leontis, Lindsay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lyndsea, Lindsee, Leentje, Lyndsay, Leontes, Luntsje, Linds, Lyndsey
Vlerësimi:
4.5/5
yje 115 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 92 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 89 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 329420 Lindsey's në Facebook. Pozicioni #341
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Anglisht - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1907
Komente nga LindseyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lindsey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lindsey? Voto për emrin tënd