Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lyndsay

Është emri yt Lyndsay? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonides, Leonidas, Leontios, Lantz, Lantos, Leonitus, Leontis, Lindsay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lyndsea, Lindsee, Leentje, Luntsje, Leontes, Linds, Lyndsey, Lyntsje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24970 Lyndsay's në Facebook. Pozicioni #2850
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LyndsayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lyndsay? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lyndsay? Voto për emrin tënd