Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Linds

Është emri yt Linds? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonides, Leonidas, Leontios, Lantz, Lantos, Leonitus, Leontis, Lindsay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lyndsea, Lindsee, Leentje, Lyndsay, Luntsje, Leontes, Lyndsey, Lyntsje
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1360 Linds's në Facebook. Pozicioni #27331
Kategoritë:
Komente nga LindsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Linds? Voto për emrin tënd


Është emri yt Linds? Voto për emrin tënd