Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lantz

Është emri yt Lantz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lanzo
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonides, Leonidas, Leontios, Lantos, Leonitus, Leontis, Lindsay, Landis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lyndsea, Lindsee, Leentje, Lyndsay, Leontes, Luntsje, Linds, Lyndsey
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1165 Lantz's në Facebook. Pozicioni #30585
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga LantzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lantz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lantz? Voto për emrin tënd