Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lyndsea

Është emri yt Lyndsea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonides, Leonidas, Leontios, Lantz, Lantos, Leonitus, Leontis, Lindsay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lindsee, Leentje, Lyndsay, Luntsje, Leontes, Linds, Lyndsey, Lyntsje
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Lyndsea's në Facebook. Pozicioni #203692
Kategoritë:
Komente nga LyndseaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lyndsea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lyndsea? Voto për emrin tënd