Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Leontis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Leontis.
Është emri yt Leontis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luan
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonides, Leonidas, Leontios, Lantz, Lantos, Leonitus, Lindsay, Landis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lyndsea, Lindsee, Leentje, Lyndsay, Leontes, Luntsje, Linds, Lyndsey
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Leontis's në Facebook. Pozicioni #602305
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LeontisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leontis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leontis? Voto për emrin tënd