Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Everdina

Është emri yt Everdina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Everhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Everton, Evert Aidan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evertine, Everdien, Everhardina, Eibertien, Evertdina, Evertien, Evrardine, Eiberdina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Everdina's në Facebook. Pozicioni #237820
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë
Komente nga EverdinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Everdina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Everdina? Voto për emrin tënd