Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ruth

Është emri yt Ruth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Rut, Ruthera, Rutheria, Rutteria, Ruf, Routh, רוּת
Djem me tinguj të ngjashëm:Riad, Rida, Rodi, Reda, Rudy, Riyad, Rod, Roddy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rita, Redi, Rud, Ruta, Rati, Reta, Reut, Ruthie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 292 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 184 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 182 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 179 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 267 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 269 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 402410 Ruth's në Facebook. Pozicioni #280
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore Po emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1911
Komente nga RuthPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ruth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ruth? Voto për emrin tënd