Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ruthera

Është emri yt Ruthera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ruth
Djem me tinguj të ngjashëm:Ritter, Ridere, Rayder, Ryder, Ridder, Ruaidri, Rider, Rodor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ratri, Redre, Rithara, Rhodora, Rutheria, Rutteria, Rathore, Retui Arora
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Ruthera's në Facebook. Pozicioni #2052354
Kategoritë:
Komente nga RutheraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ruthera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ruthera? Voto për emrin tënd