Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rodor

Është emri yt Rodor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ritter, Ridere, Rayder, Ryder, Ridder, Ruaidri, Rider, Reidar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ratri, Redre, Rithara, Rhodora, Ruthera, Rutteria, Rutheria, Rathore
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Rodor's në Facebook. Pozicioni #985166
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RodorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rodor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rodor? Voto për emrin tënd