Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ritter

Është emri yt Ritter? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ridere, Rayder, Ryder, Ridder, Ruaidri, Rider, Rodor, Reidar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ratri, Redre, Rithara, Rhodora, Ruthera, Rutteria, Rutheria, Rathore
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 380 Ritter's në Facebook. Pozicioni #68562
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RitterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ritter? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ritter? Voto për emrin tënd