Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ryder

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ryder.
Është emri yt Ryder? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ritter, Ridere, Rayder, Ridder, Rider, Ruaidri, Rodor, Reidar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ratri, Redre, Rithara, Rhodora, Ruthera, Rutteria, Rutheria, Rathore
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6030 Ryder's në Facebook. Pozicioni #8819
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 2004
Komente nga RyderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ryder? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ryder? Voto për emrin tënd