Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rudy

Është emri yt Rudy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rudolf
Djem me tinguj të ngjashëm:Riad, Rida, Rodi, Reda, Riyad, Rod, Rudi, Roddy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rita, Redi, Rud, Ruta, Rati, Reta, Reut, Ruthie
Vlerësimi:
4/5
yje 64 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 56 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 132675 Rudy's në Facebook. Pozicioni #738
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga RudyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rudy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rudy? Voto për emrin tënd