Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Madison

Është emri yt Madison? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Madeleine
Djem me tinguj të ngjashëm:Maddocson, Maddockson, Mu'tasim, Matson, Mutasim, Muhummad Jani, Muhtasham, Matheson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Madchen, Madisen, Minetzin, Motswane, Madisyn, Md.shamim, Madiken, Madieson
Vlerësimi:
4.5/5
yje 163 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 85 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 84 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 137 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 133 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145550 Madison's në Facebook. Pozicioni #679
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1890
Komente nga MadisonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Madison? Voto për emrin tënd


Është emri yt Madison? Voto për emrin tënd