Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Madisen

Është emri yt Madisen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Maddocson, Maddockson, Mu'tasim, Matson, Mutasim, Muhummad Jani, Muhtasham, Matheson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Madchen, Minetzin, Motswane, Madisyn, Md.shamim, Madiken, Madieson, Madisson
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1990 Madisen's në Facebook. Pozicioni #20617
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga MadisenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Madisen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Madisen? Voto për emrin tënd