Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alexis

Është emri yt Alexis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexius
Variante:Alexius, Oleksiy, Олексій
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 123 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 83 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 114 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 111 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 324955 Alexis's në Facebook. Pozicioni #346
Kategoritë:Emrat biblikë - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1962
Komente nga AlexisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alexis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alexis? Voto për emrin tënd